Dzisiaj po raz ostatni widzimy się z naszym Blogowym Szpiegiem, ponieważ od grudnia przechodzi on na zasłużoną emeryturę! Nie zostawimy Was jednak bez comiesięcznych nagród, o nie! W dalszej części postu zapraszamy do zapoznania się z nowymi zasadami 🙂

 

Blogowy Szpieg w listopadzie 2011

Jak zwykle nie zawiedliście! Listopad obfitował w ogromne ilości pięknych prac stworzonych z produktów zakupionych w sklepie Scrap.com.pl – a podziwiać je można na Liście Wyszpiegowanych.

galazka

 

Nagrodą Szpiegowską z mocną nutą Bożego Narodzenia jest ten przepiękny zestaw papierów specjalnych  do scrapbookingu firmy K&Company “Visions of Christmas” zaprojektowany przez Elizabeth Brownd. W zestawie jest 28 dużych papierów, w tym 4 z elementami brokatowymi, 6 ze złoceniami i 2 z błyszczącymi motywami – całość wymarzona do stworzenia klimatycznych świątecznych prac!

image

 

 

A Nagrodę Szpiegowską otrzymuje….

Asia - nagroda szpiegowska listopad 2011

blog Asi:

http://jminspiracje.blogspot.com/

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

prosimy Asię o podanie nam adresu wysyłkowego na e-mail sklep@scrap.com.pl

   

    

Naszemu Szpiegowi składamy Wielkie Serdeczne Podziękowania za pełne poświęcenia wspaniałe szpiegowanie. Ilość serca i czasu, którą nasz Szpieg włożył w tę blogową zabawę jest tak ogromna, że nawet sobie nie wyobrażacie :) 

  

DZIĘKUJEMY!!!

Od grudnia proponujemy Wam inne zasady naszej szpiegowskiej zabawy – od teraz będziemy uprawiać wielkie i bezwstydne Donosicielstwo 😀

Donosić na siebie można na specjalnie przygotowanej stronie –> tutaj.

Prosimy o wklejanie tam linków do Waszych postów blogowych z pracami, w których wykorzystaliście materiały zakupione w Scrap.com.pl. Warunkiem uczestnictwa w przyznaniu nagrody jest podlinkowanie materiałów do sklepu – nie zapomnijcie o tym!

Zapraszamy do zabawy! Zwycięzcę będziemy ogłaszać jak dotychczas, co miesiąc.

galazka

image

 

Czy zaglądacie na naszą stronę na Facebooku? Można tam znaleźć przeróżne informacje na temat tego, co dzieje się w Scrap.com.pl: trochę od kuchni, trochę na plotkarską modłę, zdjęcia z naszych wyjazdów, warsztatów i spotkań, czyli sporo ciekawych rzeczy, które nie mieszczą się w kategoriach “inspiracji i informacji blogowych”  – zapraszamy serdecznie do odwiedzin!

image

galazka

I jeszcze ważna informacja – od piątku do niedzieli Scrap.com.pl będzie miał swoje stoisko na Międzynarodowych Targach Poznańskich – Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – w Poznaniu na ul. Śniadeckich 25.

  

Znajdziecie nas w Pawilonie nr 7 na parterze, Stoisko nr 87 w terminach:

9 grudnia (piątek) 12.00 – 19.00
10 grudnia (sobota) 10.00 -19.00
11 grudnia (niedziela) 10.00 – 18.00

Będzie można u nas kupić gotowe prace Złotych Rączek (i Lewej też) oraz świąteczne i inne materiały do scrapbookingu. ZAPRASZAMY 😀

image

6 komentarzy na “Mikołajkowa Nagroda Szpiegowska!”

 1. 1
  coco.nut says:

  ooo, to jednak materiały będą? to super! 🙂

  choć szpieg jakoś do mnie nie trafił, chyba mnie nie lubi 😉 może to donosicielstwo to niezły pomysł 😉

 2. 2
  Zuzik says:

  Gratulacje dla Asi!:-)

 3. 3
  malflu says:

  oj jej 🙁 Szpiegu Kochany … no ale jak zasłużona ta emerytura…to mam nadzieję, że wypoczniesz a z przyzwyczajenia po zerkasz na zaprzyjaźnione blogi 🙂 Pozdrawiam

 4. 4
  wanda says:

  gratulacje dla Asi:)pozdrawiam

 5. 5
  aa_dorota says:

  Spokojnej emeryturki Szpiegu
  Gratulacje dla Asi – przepiękne papiery

 6. 6
  BarbaraG says:

  Szpieg w pełni zasługuje na emeryturę a nowy pomysł z donosicielstwem jest super,teraz już nikt nie będzie pominięty :))

Napisz odpowiedź