Blogowy Szpieg w pazdzierniku 2011

Witajcie serdecznie na ogłoszeniu Nagrody Szpiegowskiej za październik 2011! Mamy ogromne opóźnienie z jej publikacją, za co bardzo Was przepraszamy i od razu przechodzimy do rzeczy żeby nie wystawiać Waszej i Szpiega cierpliwości na większą próbę…!

Zajrzyjcie koniecznie na Listę Wyszpiegowanych w Październiku, bo można tam znaleźć mnóstwo wspaniałych inspiracji w wykonaniu naszych klientów 😀

 

Nagrodą w tym miesiącu jest piękny zestaw papierów 30×30 cm Vintage Vogue firmy Pink Paislee oraz albumik w kształcie serduszka, z tej samej firmy! Baaaardzo kobieca nagroda tym razem 🙂

00543_VintageVogue_12x12PaperPack.indd

 

 

 

…i Nagroda Szpiegowska wędruje do…

Maigwen

która ma blog pod adresem: www.mojadlubanina.blogspot.com

GRATULUJEMY!

  

(i prosimy o podesłanie adresu wysyłkowego na e-mail: sklep@scrap.com.pl)

  

Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się do zabawy i rzucają wyzwanie naszemu Szpiegowi!

  

 

Zapraszamy Was także na PINTEREST, gdzie można podziwiać zdjęcia wyszpiegowanych prac – zebrane w jednym miejscu robią wrażenie!

 

Pinterest Pazdziernik 2011

{kliknij w obrazek aby zobaczyć wyszpiegowane prace!}

 

2 komentarze na “Nagroda Szpiegowska za październik!”

  1. 1
    Zuzik says:

    Gratulacje!:-)

  2. 2
    monika says:

    Bardzo ładna nagroda i fajny pomysł na szukanie inspiracji:) sama chętnie bawię się scrapbookiem ale niestety zawsze kończy się to wielkim sprzataniem ścinek kawałków papieru itp itd 🙂 mój mąż już przestał walczyć z ciągłym bałaganem i nawet sam się wkręcił w temat:) choc on jak to facet woli internet więc przerabia sobie aplikacją scrapbook zdjęcia na fejsie;)

Napisz odpowiedź