Złota Rączka Ania

Ten słodki skrap (wym. 30×30 cm) opowiadający historię o spotkaniu małych przyjaciółek jest dziełem naszej Złotej Rączki Ani. Żeby oddać ten sielski i radosny klimat wakacyjnego spotkania, Ania sięgnęła po produkty firmy My Little Shoebox, w ofercie której można znaleźć papiery do scrapbookingu z uroczymi dziecinnymi ilustracjami oraz świetne arkusze pełne kolorowych elementów do pocięcia.

   

Skrap_z_przyjaciolkami

 

Powycinane z papieru kolorowe obrazki pełnią rolę ozdób na skrapie. Ania przykleiła je warstwowo, dzięki czemu praca stała się bardziej przestrzenna. Napis “friends” to doskonałe literki z serii Thickers firmy American Crafts – są niezwykle efektowne, grube i pokryte brokatem.  

   

Skrap_z_przyjaciolkami_det2 Skrap_z_przyjaciolkami_det1

 

Zwróćcie uwagę, że na powycinanych elementach Ania dodała jeszcze… ręcznie wykonane ściegi. Niedawno zamieściliśmy w naszej Akademii Scrapbookingu kurs Złotej Rączki Magdy, który pokazuje jak łatwo można samemu zrobić takie przeszycia na kartkach i skrapach.  

    

Skrap_z_przyjaciolkami_det3 Skrap_z_przyjaciolkami_det4

 

Ania wykorzystała do wykonania skrapa poniższe artykuły, które pochodzą z naszego sklepu (obrazki są podlinkowane i można klikać bezpośrednio na półki sklepowe):

image image image image
image image image image
image image image image

4 komentarze na “małe przyjaciółki–skrap dziecięcy”

 1. 1
  IWA says:

  Cudny, taki letni, radosny i beztroski!

 2. 2
  marzenciuk says:

  Piękny ten scrap. Bardzo podoba mi się kolorystyka. Pozdrawiam

 3. 3
  aga says:

  świetna kolorystyka! bardzo ciepły i radosny scrap!
  pozdrawiam cieplutko 🙂

 4. 4

  co ja bym oddała za umiejętność komponowania powycinanych elementów! 🙂

Napisz odpowiedź