Złota Rączka Ania

Stroić fochy każdy może, ale czy nie lepiej skierować wysiłki na ich przeganianie? Nasza Złota Rączka Ania swoim słonecznym mini albumikiem z wakacji skutecznie przepędzi nam jesienne fochy. Ten albumik opowiada historię pewnego nieproszonego gościa na nadmorskiej plaży… Bohater tej historii, synek Ani – Miłoszek, będzie miał niesamowitą pamiątkę gdy dorośnie! I o to w scrapbookingu właśnie chodzi. Zapraszamy do obejrzenia wakacyjnej historyjki z fochem w tle.

 

albumik_foch_1

 

Ania wykonała mini album na tekturowej bazie o wymiarach 10×10 cm, którą łatwo okleja się kolorowym papierem do scrapbookingu. Cały albumik powstał w oparciu o kolekcję "Beach Bum” znanej firmy Fancy Pants. Oprócz papierów do scrapbookingu Ania wykorzystała także arkusz dodatków i karteczki do robienia notatek (journaling).

 

albumik_foch_4 albumik_foch_2

 

Osobiste zapiski to ważna część tego albumiku. Ania skorzystała z gotowych liniowanych karteczek, które są specjalnie do tego przeznaczone. W albumiku nie brakuje też wypukłych, ciekawych elementów – jak na przykład okazały ćwiek z ptaszkiem. Oprócz tego są jeszcze ręcznie wykonane ściegi kordonkiem i duży supeł kolorowych wstążeczek na kółku spinającym albumik – wszystko dodaje mu wesołego, wakacyjnego charakteru.

 

albumik_foch_6 albumik_foch_5

 

W swoim albumiku Ania wykorzystała następujące artykuły z naszego sklepu internetowego (obrazki są bezpośrednio podlinkowane do sklepu):

image image image image
image
image
image image
  image image  

 

 

Zapraszamy Was do nowego działu na naszym blogu, gdzie prezentujemy i będziemy stale inspirować pomysłami na wykonanie kartek z okazji świąt Bożego Narodzenia i przeróżnych przedmiotów i ozdób świątecznych. Znajdziecie tam już kartki Złotych Rączek, z wyszczególnionymi artykułami do scrapbookingu, które wykorzystały.

 

Swiateczne_Inspiracje

 

Kliknijcie w obrazek żeby przenieść się do naszego świątecznego działu. Mini banerek umieszczamy także w bocznej kolumnie, po prawej stronie naszego blogu – stamtąd będzie również łatwo trafić!

 

 

 

serduszka promocyjne

  

 

 

nowosci w sklepie

A w naszym sklepie zagościły od dzisiaj Piernikowe Ludziki w dwóch rozmiarach: dużym i małym. Ludziki są wycinane z beermaty i dzięki temu są dziecinnie łatwe do ozdobienia (np. tuszem pigmentowym, tuszem Distress, preparatem-mgiełką w spray’u Glimmer Mist, mocną kawą, farbką akrylową itd.).

Ludziki z piernika idealnie nadają się na ręcznie robione klimatyczne kartki świąteczne, zawieszki do prezentów, girlandy i wszelkie świąteczne ozdoby 🙂

       

pierniczki_male2b

 

 

zapraszamy serdecznie

2 komentarze na “my tu fochów nie stroimy!”

  1. 1

    te pierniczki są rewelacja, ale już widzę, że masz idealnie pasujący Glimmer Mist kolorem, ja mam ciemniejszy i wyjdzie, że moje są “spalone” 😉

  2. 2
    xoxox says:

    Łał scrapbook to super sprawa 🙂 uwielbiam bawić się w ozdabianie jakiś albumów z moją córką, a odkąd pojawiła się taka aplikacja w internecie na blogu Dilmah to i mój syn się w to włączył :)) idealna zabawa dla całej rodzinki 😉

Napisz odpowiedź