ZR Monika

Nasza Złota Rączka Monika przedstawia skrap upamiętniający wspólne chwile w podróży z wymarzonych wakacji do domu. Sposób na jego wykonanie jest … genialnie prosty. Monika użyła jedynie dwóch papierów do scrapbookingu o wymiarach 30×30 cm (obydwa z kolekcji Daily Junque firmy Pink Piaslee). Jeden z nich stał się tłem dla podróżniczej historii, a drugi został pocięty na mniejsze elementy, które służą jako ozdoby.

 

skrap_podrozniczy_Moniki

 

Żeby nie było zbyt nudno i płasko, nasza Złota Rączka podkleiła niektóre elementy na przestrzennej piance i dzięki temu na skrapie pojawiły się ciekawe warstwy. Całość tworzy pogodną historyjkę dzięki kolorowym elementom i 3 zaaranżowanym na skrapie zdjęciom.

 

skrap_podrozniczy_Moniki_detale1 skrap_podrozniczy_Moniki_detale2

 

Do wykonania swojej pracy Monika użyła następujących produktów z naszego sklepu

(obrazki są podlinkowane):

image image image image

 

 

    serduszka

             

A jak nasze sklepowe podróże? W najbliższą sobotę zapraszamy Was do Krakowa na CRAFTSHOW! Będziemy tam ze stoiskiem sklepowym; zapraszamy także do składania zamówień przez Internet do odbioru na Craftshow, bo premiujemy je rabatem 15%!

 

 

image

 

 

8.10 (sobota) – godz. 10-17
Klub Studencki ARKA
Kraków, al. 29 Listopada 50

 

 

serduszka promocyjne

 

 

 

Jest już opublikowana Lista Wyszpiegowanych za miesiąc wrzesień 2011! Możecie ją zobaczyć TUTAJ (klik). Jeśli we wrześniu wykonywaliście prace z materiałów zakupionych w naszym sklepie, publikowaliście na swoich blogach podając link do naszego sklepu, to powinniście się znaleźć na Liście. Jeśli Was na niej nie ma, możecie podpowiedzieć naszemu Blogowemu Szpiegowi gdzie powinien zajrzeć 😉

Zapraszamy także na PINTEREST, gdzie tablica wrześniowa z fantastycznymi wyszpiegowanymi pracami po prostu pęka w szwach!

 

 

serduszka promocyjne

2 komentarze na “skrap podróżniczy i zapraszamy na Craftshow do Krakowa”

  1. 1
    Justyna says:

    W takim razie składam zamówienie:) Odbiorę osobiście w sobotę:) Do zobaczenia!

  2. 2

    ten Pinterest to ja bym mogła w kółko oglądać tak mi się podoba forma – szybko moge przejrzeć kilkaset blogów 🙂
    nie mogę się doczekać spotkania w Krakowie! 🙂

Napisz odpowiedź