Złota Rączka Magda

Ten piękny i elegancki komplet z okazji narodzin chłopczyka jest dziełem naszej Złotej Rączki Magdy. Stonowaną kolorystykę całości Magda skontrastowała z mnóstwem ciekawych warstw, ozdób i faktur. Jeśli zastanawiacie się, gdzie podziała się baza do albumu, którą Magda wykorzystała w tym projekcie (a listę użytych materiałów publikujemy zawsze na końcu postu), to już wyjaśniamy: ta baza została użyta do uzyskania przestrzennego efektu na kartce.

 

komplet_dla_chlopczyka1

 

Śliczny ornament na kartce to plastikowa ozdoba choinkowa, którą Magda upolowała kiedyś w hipermarkecie… jeśli jednak nie chcecie liczyć na takie szczęście, jakie miała nasza Złota Rączka, sięgnijcie po efektowne ramki ornamentowo-roślinne! Zwróćcie też uwagę na te przeszycia na kartce – Magda zrobiła je ręcznie. Tak, r-ę-c-z-n-i-e…! Wkrótce zamieścimy jej kurs w Akademii Scrapbookingu na takie przeszycia.

W zestawie zaproponowanym przez Magdę znajduje się też pięknie udekorowane etui na kupon lotto – czyż to nie uroczy pomysł na fajny i niezbyt kosztowny dodatek do kartki okolicznościowej?

 

komplet_dla_chlopczyka2 komplet_dla_chlopczyka3

 

Tych materiałów i narzędzi Magda użyła do wykonania kompletu upominkowego, wszystkie obrazki są podlinkowane do naszego sklepu, gdzie możecie je nabyć:

image image image image
image image image image

image image image image

5 komentarzy na “z okazji narodzin chłopczyka–komplet upominków”

 1. 1
  Monikajacka says:

  piękny komplecik ,dopracowany w każdym calu :)))

 2. 2
  malflu says:

  Magda jak zwykle perfekcyjnie i z wielkim wyczuciem 🙂

 3. 3
  IWA says:

  Cudny komplecik! Ciekawa jestem Sposobu Magdy na ręczne przeszycia, może praktyczniejszy od mojego…

 4. 4
  wanda says:

  prześliczny komplecik ciekawe etui na kupon:)

 5. 5
  lilavati says:

  ależ piękności, komplecik wypasiony – karteczka, pudełeczko i do tego coś na szczęście:)
  wspaniale! to etui to chyba zgapię:)

Napisz odpowiedź