Blogowy Szpieg lipiec 2011

 

 

Serdecznie witamy Was na przyznaniu Nagrody Szpiegowskiej za lipiec 2011! Z miesiąca na miesiąc coraz więcej osób włącza się do naszej szpiegowskiej akcji, a efektem jest mnóstwo prac, które powstają z produktów zakupionych w sklepie Scrap.com.pl. Dziękujemy za włączanie się do zabawy!

Zajrzyjcie koniecznie na tablicę lipcową, którą nasz Blogowy Szpieg założył na Pinterest – znajdziecie tam ogrom świetnych przykładów jak wykorzystać nasze produkty :)  A jeśli wolicie wersję bez obrazków, to polecamy Listę Wyszpiegowanych!

 

 

 

{kliknij w obrazek!}

Szpieg na Pinterest

 

 

 

 

   

Nagroda Szpiegowska za lipiec 2011 jest bajecznie kolorowa i kryształkowa, składają się na nią zestaw 6 opakowań samoprzylepnych kryształków Papermania i dwa opakowania prześlicznych ozdób- kamyczków Prima Marketing:

  

 

NagrodaSzpiegowska za lipiec 2011

 

 

 

i Nagroda ta zostanie wysłana do osoby o pseudonimie…

 

 

Samara84

 

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

:D

   

{prosimy Samarę84 o podesłanie nam adresu do wysyłki nagrody, na e-mail sklep@scrap.com.pl}

    

serduszka promocyjne

 

 

Zapraszamy gorąco do tworzenia, dzielenia się i linkowania w bieżącym miesiącu! Lista Wyszpiegowanych pojawi się na naszym blogu w pierwszych dniach września i wtedy będzie można sprawdzić, czy zostaliście już wyśledzeni.

3 komentarze na “Nagroda Szpegowska za lipiec 2011!”

 1. 1
  asica.p says:

  samara gratulacje Kochana:)

 2. 2
  Aleksandra says:

  Gratulacje …

 3. 3
  samara84 says:

  Sprawiliście mi niesamowitą niespodziankę, odcięta zupełnie od internetowego świata weszłam na chwilkę żeby zobaczyć co w trawie piszczy a tu taka niespodzianka, nagrodę dostałam dzisiaj, na żywo jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu

Napisz odpowiedź