Wyzwanie #11

 

 

Niezmiernie nam miło zaprosić Was na kolejne miesięczne Wyzwanie organizowane przez Scrap.com.pl! Bardzo się cieszymy, że tak licznie bierzecie w nich udział i powstaje tyle fantastycznych prac! Zanim przedstawimy wytyczne kolejnego Wyzwania (to już 11! nie do uwierzenia, że czas tak szybko płynie!) mamy ogromną przyjemność przedstawić kto otrzyma nagrodę za Wyzwanie #10:

  

 

W losowaniu skorzystaliśmy z portalu Random.org:

wyzwanie nr 10

i los padł na pracę o numerze 31, której autorką jest

 

 

WIKUCHA

 

 

 

 

która otrzyma kupon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie Scrap.com.pl

   

GRATULUJEMY!

   

I zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy!

 

 

image

 

 

Ogłaszamy Wyzwanie #11

  

 

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych poniżej wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog. Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma Bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

wyzwanie #11

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

 

 

image

 

 

Złote Rączki wykonały prace według wytycznych Wyzwania #11 – zobaczcie jak sobie poradziły z tematem wspomnienia z wakacji:

 

ZR Magda

Wyzwanie#11_Magda

 

 

ZR Monika

Wyzwanie#11_Monika

 

 

ZR Ania

Wyzwanie#11_Ania

 

 

ZR Agnieszka

Wyzwanie#11_Agnieszka

 

 

 

POWODZENIA!

   

 

PS Nagrodę Szpiegowską za lipiec 2011 ogłosimy w tym tygodniu – przepraszamy za spóźnienie 🙂

4 komentarze na “Wyzwanie #11”

 1. 1
  wikucha says:

  Jeson naprawdę wygrałam!? O matko!!!!! 10 razy przeczytałam bo aż nie wierzyłam! Pierwszy raz w życiu coś wygrałam!!!! Mega, mega mega się ciesze i już się nie mogę doczekać aż tą stówkę przepuszczę w waszym sklepie 😀

 2. 2
  Ela says:

  moje gratulacje

 3. 3
  Zuzik says:

  Wikucha! Gratulacje!

  Ciekawe nowe wyzwanie! W związku z nim mam pytanko: czy w albumie muszą znajdować się zdjęcia, czy może na razie pozostać pusty?

  Pozdrawiam!:-)

 4. 4
  scrap.com.pl says:

  Zuzik – w wytycznych nie jest wyszczególnione, że album ma być ze zdjęciami, można zrobić dowolnie. Natomiast robienie pamiątki z wakacji bez pamiątkowej zawartości jest dyskusyjne 😉

Napisz odpowiedź