Złota Rączka Monika

“Lato leśnych ludzi” – tak można by nazwać albumik wakacyjny naszej Złotej Rączki Moniki. Monika przygotowała sobie ten mini album ze świetnych papierów do scrapbookingu firmy October Afternoon “Campfire”. Kojarzą się one nam z polem namiotowym nad jeziorem, wyprawami do lasu na grzyby, podziwianiem przyrody, wieczornymi ogniskami z pieczeniem kiełbasy i ziemniaków w popiele…to jeden z pomysłów na ciekawe wakacje! Po wyjeździe i wywołaniu zdjęć, Monika będzie mogła szybko uzupełnić tę wakacyjną pamiątkę i zachować najmilsze wspomnienia na długo.

 

Albumik_Moniki_1

 

Albumik_Moniki_3 Albumik_Moniki_2

 

W albumiku przewijają się motywy map. rozgwieżdżonego nieba, leśnych zwierzątek i wszelkich biwakowych klimatów. Dodatkowo Monika powykrawała sporo liści z papieru (przy pomocy wykrojnika “Foliage” firmy Spellbinders i maszynki wycinającej) i ozdobiła nimi karty albumu.

 

Albumik_Moniki_6i

 

Albumik_Moniki_7

 

Albumik_Moniki_8

 

Na wszystkich stronach pojawiają się przeszycia wykonane maszyną i białymi nićmi. Nadają albumikowi bardzo swojskiego charakteru i są bardzo ciekawym akcentem.

 

Albumik_Moniki_9

 

Albumik_Moniki_10

 

 

Albumik_Moniki_4 Albumik_Moniki_5

 

 

Poniżej pokazujemy produkty ze sklepu wykorzystane przez Monikę do wykonania mini albumu (obrazki są podlinkowane):

image OCSS_249_4790_4d1f9a9337aa1 image image

 

 

 

 

Monika zaproponowała nam dzisiaj leśne wakacje nad jeziorem, ale dla tych, którzy wolą plażować nad morzem i pluskać w wodzie, podpowiadamy świetną kolekcję papierów i dodatków do scrapbookingu Fancy Pants “Beach Bum”, która w tym tygodniu pojawiła się wraz z innymi nowościami w sklepie. Ta kolekcja to świetnie skomponowane kolory i mnóstwo interesujących, poprzecieranych faktur, w których specjalizuje się Fancy Pants!

Zapraszamy także na uzupełnienia różnych produktów 🙂

{kliknij aby powiększyć}

Fancy Pants Beach Bum

 

 

zapraszamy serdecznie

Jedna odpowiedź na “mini album typu scrapbook z wakacji i plażowe nowości”

  1. 1
    IWA says:

    Prawdziwie bajkowy!

Napisz odpowiedź