Złota Rączka Ania

Mamy w naszym gronie Złotych Rączek wybitną specjalistkę od pięknych połączeń kolorystycznych. Mowa oczywiście o Ani, znanej w blogowym świecie jako Brises; właśnie Ania wypatrzyła w naszym sklepie cudowną kolekcję S.E.I “Moonrise” i wykorzystała ją do wykonania poniższego skrapa. Jak już mogliśmy przekonać się wcześniej, Ania jest także mistrzynią klimatycznych i pięknych portretów kobiecych.

 

 

skrap Ani "SHE"

 

Papiery z kolekcji Moonrise mają złocone elementy, co ciężko pokazać na zdjęciach w Internecie. Dodatkowo nasza Złota Rączka ozdobiła je perłową mgiełką i brokatem w miedzianym kolorze. Wszystko idealnie współgra ze sobą i prześlicznie się mieni!

 

 

skrap Ani "SHE" skrap Ani "SHE"

 

Strojny border wycięty dziurkaczem Martha Stewart “Gardengate” nabrał dodatkowego charakteru dzięki zabarwieniu go tuszem Distress “Tea Dye”. Razem ze naklejkami z zestawu tworzy efektowną podstawę pod zdjęciem i zamyka kompozycję.

 

 

skrap Ani "SHE" skrap Ani "SHE"

 

 

Do wykonania tej pracy Ania użyła następujących produktów z naszego sklepu:

image image image image
image image image image

image

 

 

Następnym razem spotkamy się tutaj na przyznaniu Nagrody Szpiegowskiej za miesiąc czerwiec 🙂 Jeszcze tylko dziś możecie na siebie bezwstydnie donieść TUTAJ. Ale najpierw koniecznie sprawdźcie czy już nie widniejecie na liście, bo nasz Szpieg ma oczy prawie wszędzie..!

6 komentarzy na “Ona… w pięknych kolorach”

 1. 1

  Ależ cudna praca!! Wspaniałe połączenie kolorystyczne, takie…jesiennie-nostalgiczne, z odrobiną radosnych błysków słońca (wieczorami budzi się moja poetycka natura :P) 🙂

 2. 2
  Aleksanda says:

  Piękne – eleganckie i nastrojowe , bardzo subtelne …

 3. 3
  IWA says:

  Rewelacyjne kolorki, takie ciepłe i przytulne! Niesamowity portret powstał…

 4. 4
  Kardamonowa says:

  Piękna praca. Bardzo elegancka.

 5. 5
  Dziki Imbir says:

  Ślicznie Ania oscrapowała Magdę. Podoba mi się wykorzystanie wtciętych kwiatów

 6. 6
  Julcia says:

  Piękna i pełna uczucia kartka 🙂 Uwielbiam takie rzeczy 🙂

Napisz odpowiedź