premiera

Mamy przyjemność przedstawić Wam w całości nasze dwie najnowsze kolekcje papierów do scrapbookingu marki Latarnia Morska: “Mała Księżniczka” i “Mały Lord”, które zaprojektowała Oliko. Papiery będzie można kupić na jutrzejszym IV Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym w Warszawie,  jutro trafią również do naszego sklepu internetowego.

 

Nasze papiery do scrapbookingu są drukowane na najwyższej jakości bezkwasowym i bezdrzewnym papierze, dzięki temu trwale zachowują kolory i nie wchodzą w reakcje chemiczne ze zdjęciami. Wszystkie są dwustronne i mają gramaturę 200 gsm – która jest optymalna do wykonywania skrapów i kartek bez ryzyka uszkodzenia dziurkaczy ozdobnych. Mamy nadzieję, że będzie się Wam nimi świetnie skrapowało! Nasze Złote Rączki nie mogą się od nich oderwać 😀

 

kolekcja Mala Ksiezniczka

 

 

Mala Ksiezniczka #26

 

 

Mala Ksiezniczka #27

 

 

Mala Ksiezniczka #28

 

 

Kolekcja Maly Lord

 

 

Maly Lord #30

 

 

Maly Lord #31

 

 

Mal Lord #32

 

 

Informujemy także, że sklep internetowy Scrap.com.pl cały czas pracuje

i można normalnie robić zakupy –

nie będzie żadnych przerw w działaniu z powodu wyjazdu na Zlot.

Zapraszamy 🙂

3 komentarze na “Mała Księżniczka i Mały Lord zapraszają!”

 1. 1
  Stokrotka says:

  za słodkie…

 2. 2
  GosiaK says:

  Kompletnie nie widzą mi się obrazki z tych papierów, ale to tylko i wyłącznie dlatego – że nie tworzę dziecięcych prac. Nie miałabym ich do czego użyć, co nie zmienia faktu że są bardzo ładne.
  Natomiast te “strony” papierów bez obrazków (romby i kratka w małym lordzie i kratka/kropki w malej księżniczce) podobają mi się okropnie!

 3. 3
  Jowita says:

  Nowe papierki sa sliczne i slodziaszkowe – ogromnie mi sie podobaja

Napisz odpowiedź