A oto ostatni z papierów wchodzących w skład kolekcji Mały Lord, która będzie miała swój debiut na IV Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingowym! Odwiedźcie koniecznie nasze stoisko, gdzie będzie można kupić te papiery w promocyjnych cenach!

 

Mały Lord "Spacer po wydmach"

 

I pewnie ucieszy Was fakt, że w Scrap.com.pl inflacji mówimy zdecydowanie NIE 🙂 Nasze papiery Mały Lord i Mała Księżniczka to najwyższej jakości dwustronny papier do scrapbookingu, i nadal będą miały tę samą świetną cenę co poprzednie nasze kolekcje, czyli….

 

1,70 zł / arkusz

 

My po prostu uwielbiamy polskie skraperki i skraperów – a nasze nowe kolekcje tworzymy właśnie dla Was i dla Was chcemy mieć najlepsze ceny 🙂 A na Zlocie będzie jeszcze taniej! Zapraszamy Was serdecznie!

   

Wypatrujcie jutro kolejnej odsłony z kolekcji Mała Księżniczka, a tym czasem zapraszamy na inspirację z dzisiaj przedstawianym papierem, w wykonaniu naszej Złotej Rączki Agnieszki:

 

ZR Agnieszka

 

Papiery z kolekcji Mały Lord, to idealny materiał na chłopięce skrapy, szczególnie te o małych urwisach 🙂 U naszej Złotej Rączki możecie podpatrzeć jak w prosty sposób stworzyć dynamiczną i kolorową pracę.

 

Mały Lord - skrap z Janeczkiem

 

Niektóre elementy na skrapie, jak wycięty latawiec czy chmurki (tutaj Złota Rączka wykorzystała dziurkacz Fiskarsa), zostały podklejone gąbeczką 3D i dzięki temu tworzą fajny, przestrzenny efekt.

 

Mały Lord - skrap z Janeczkiem

Mały Lord - skrap z Janeczkiem

 

 

Do wykonania skrapa Agnieszka wykorzystała także idealnie pasujące tusze pigmentowe,

stemple gumowe, kwiatki papierowe i ćwieki Latarnia Morska:

image image image image
image image image image

 

 

 

PS

Pojutrze okaże się do kogo trafi Nagroda Szpiegowska za Maj 2011. Sprawdziliście już czy znajdujecie się na Liście Wyszpiegowanych?

5 komentarzy na “kolejna odsłona nowych papierów Latarnia Morska i …skrap!”

 1. 1
  Izus says:

  Papiery są cuudnee!

 2. 2
  Kardamonowa says:

  Piękny scrap!

 3. 3
  scraperka says:

  świetny papier i piękna praca!:)

 4. 4
  BarbaraG says:

  A jesli na liście wyszpiegowanych nie ma wszystkich prac,w których użyliśmy Waszych produktów to gdzie nalezy powiadomić o tym szpiega?

 5. 5
  BarbaraG says:

  Oj,teraz widzę,że szpieg jednak nie próżnuje ;)papiery są świetne,gratulacje dla Oliko !!!

Napisz odpowiedź