Spotkajmy się na Zlocie!

Jak co roku zapraszamy Was serdecznie największe skrapowe wydarzenie w Polsce:

 

zlot

 

 

serduszka promocyjne

 

ZAKUPY

 

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko!

Na naszym stoisku zapewniamy szeroki asortyment artykułów do scrapbookingu i fachową obsługę oraz doradztwo! Dodatkowym ułatwieniem dla naszych szanownych klientów jest możliwość zapłaty kartami płatniczymi:

cards_logo

 

Do każdych zakupów na kwotę powyżej 100 zł dodajemy gratis opakowanie papierowych różyczek o wartości 14,90 zł! (kolor do wyboru).

 

Odbiór zamówień sklepowych na Zlocie

 

Zapraszamy do składania zamówień w sklepie internetowym z opcją odbioru na Zlocie! Takie zamówienia premiujemy rabatem aż 15%!

Przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym Scrap.com.pl i wyborze opcji przesyłki "Zlot w Warszawie", naliczane jest 15% rabatu. Jeśli ktoś wcześniej opłacił już zamówienie z opcją "Odbiór osobisty", to razem z paczką otrzyma kupon rabatowy o wartości 15% swoich zakupów.

Uwaga: na Zlot zabieramy tylko zamówienia wcześniej opłacone (niestety zdarzało się, że zamówienia na Zlotach nie były odbierane i musieliśmy wozić je w obie strony, co zabiera nam miejsce w Scrapobusie).

 

 

 

serduszka promocyjne

 

ATRAKCJE

 

 

Na Zlocie cały czas nasz fantastyczny Design Team Złote Rączki i Lewa Rączka będą prowadzić bezpłatne pokazy "make & take" z aktywnym udziałem odwiedzających, będzie można wykonać próbki i zabrać sobie do domu – proponujemy zabawę nowinkami produktowymi takimi jak Glimmer Mist i maski, Distress Stain, kolorowanie stempli pisakami TomBow, próbowanie nowych tuszów Latarnia Morska.

Zapewniamy dużo inspiracji w postaci wspaniałych prac naszego Design Teamu oraz fachowej pomocy i doradztwa ze strony Złotych Raczek w temacie scrapbookingu, cardmakingu, mixed-media i art journaling.

Na naszym stoisku będzie można także pooglądać fachową literaturę z tych tematów (będzie wiele książek i czasopism do dyspozycji Zlotowiczów :))

 

serduszka promocyjne

 

KONKURS

 

 

Konkurs Scrap Com Pl

{wytyczne są w formie obrazka – można je wygodnie ściągnąć na swój komputer}

 

 

serduszka promocyjne

  

 

PREMIERA

    

…nowych kolekcji papierów do scrapbookingu Latarnia Morska!

I będą oczywiście promocyjne ceny!

 

    

 

zapraszamy serdecznie

 

Napisz odpowiedź