ZR Agnieszka

Taki LO (layout) o nieco kanibalistycznym tytule przygotowała Złota Rączka Agnieszka w dzisiejszej dawce inspiracji scrapbookingowych. Nie ma się co dziwić, bo siostrzeniec Agnieszki jest po prostu przesłodki 🙂 Ten skrap będzie prezentem dla niego z okazji Dnia Dziecka – co prawda na razie nie będzie miał z niego wiele pożytku, ale z czasem ta praca stanie się sympatyczną pamiątką. Póki co, ta praca zawiśnie na ścianie i będzie przyciągać jego wzrok pogodnymi kolorami.

 

skrap Dziecko Do Schrupania

 

Główne ozdoby na tej pracy to różne wstążki: materiałowa tasiemka z kwiatuszkami, pięknie drapowana wstążka materiałowa (Agnieszka ozdobiła ja dodatkowo szklanymi ćwiekami), kwiecista taśma samoprzylepna czy taśma wycięta z papieru bardzo dekoracyjnym dziurkaczem brzegowym Martha Stewart “Garden Gate” do nich dodane zostały wycięte z papieru do scrapbookingu motylki i róża.

 

skrap Dziecko Do Schrupania detale skrap Dziecko Do Schrupania detale

 

Na ślicznym papierze Making Memories były już brokatowe paski; Agnieszka powtórzyła ten błyszczący motyw na wyciętych kółeczkach z papieru, które pokryła żółtym brokatem Pink Paislee tworząc w ten sposób proste i efektowne akcenty. Żeby nie było nudno, tu i ówdzie pojawiły się turkusowe elementy – tworzą je na przykład “psiknięcia” w tle wykonane Glimmer Mistem.

 

skrap Dziecko Do Schrupania detale skrap Dziecko Do Schrupania detale

 

 

W swoim skrapie nasza Złota Rączka użyła tych podlinkowanych do sklepu materiałów:

image image image image
image image image image
image image image image
image PP00113_3900_4c3f0cd3d7f86 image1

5 komentarzy na “Dziecko do schrupania”

 1. 1
  Iza says:

  Ale to piękne!

 2. 2

  […] wypisane na blogu sklepu scrapbookingowego Scrap.com.pl / listed on the site of scrapbooking store S… […]

 3. 3
  Julka says:

  Śliczności! Scrapbooki to supersprawa! Niedawno je odkryłam i staram się coś sama czasem stworzyć. A słyszeliście może o scrapbookach wirtualnych? Spotkałam się z takim (z takim narzędziem do ich robienia) na stronie klubu miłośników dobrej herbaty – jak dla mnie to całkiem ciekawa sprawa. Co o tym sądzicie?

 4. 4
  kolorowanka says:

  Śliczny scrapie – jedź na zlot a potem już tylko na moją ścianę 🙂 p.s. proszę mi nie zjadać Janka 🙂

 5. 5
  scrap.com.pl says:

  My akurat zajmujemy się scrapbookingiem “papierowym” – gdzie tnie się i skleja prawdziwe papiery 🙂 Znajdziesz tu mnóstwo inspiracji w tym temacie!

Napisz odpowiedź