Wyzwanie #8

 

Nadszedł czas na rzucenie Wam kolejnego miesięcznego Wyzwania! Zanim je przedstawimy, mamy ogromną przyjemność ogłosić, kto otrzyma kupon na zakupy o wartości 100 zł w naszym sklepie z artykułami do scrapbookingu.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w poprzednim Wyzwaniu! Tworzyliśmy dziecięce prace – a oto wyniki losowania, w którym posłużyliśmy się portalem Random.org:

 

zwyciezczyni Wyzwania #7

 

Kupon na zakupy o wartości 100 zł w sklepie scrap.com.pl otrzymuje

Kardamonowa

która zrobiła torebki na prezenty!

 

image

 

GRATULUJEMY!

I zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy!

 

 

 

Ogłaszamy Wyzwanie #8:

 

Tym razem w tematach sielskich i romantycznych, i z obowiązkowym elementem na pracy czyli ręcznie zrobionym kwiatem. Podejrzyjcie u Złotych Rączek jak zrobiły kwiaty z papieru, bibułki, tasiemek vintage czy filcu! Jesteśmy ciekawi czym nas zaskoczycie.

Zasady zabawy są bardzo proste – wykonajcie jedną lub więcej prac według podanych wytycznych i wgrajcie jej zdjęcie na nasz blog (TUTAJ wgrywamy prace).  Dla ułatwienia w bocznym panelu po prawej stronie umieszczamy banerek “Wyzwania”, aby można było szybko trafić we właściwe miejsce.

Spośród zgłoszonych prac wylosujemy jedną, której autor otrzyma bon na zakupy w sklepie scrap.com.pl o wartości 100 zł. Chcemy w ten sposób zachęcić do tworzenia i mniej i bardziej doświadczone osoby. Za miesiąc rzucimy Wam kolejne wyzwanie!

 

 

Wyzwanie #8

{wskazówka: wytyczne wyzwania można zapisać na swoim komputerze żeby były pod ręką}

 

 

 

 

A tak nasze Złote Rączki inspirują Was według wytycznych bieżącego Wyzwania #8:

 

ZR Magda

Magda inspiruje nas notesem z drapowanym kwiatkiem zrobionym ze wstążeczki vintage.

Wyzwanie #8 - Magda

 

ZR Agnieszka

U Agnieszki możecie zobaczyć kwiatki z bibułki w groszki, ozdobione ćwiekiem-kryształkiem i psiknięte perłową mgiełką Glimmer Mist.

Wyzwanie #8 - Agnieszka

 

ZR Ania

Ania prezentuje nam słodkie kwiatuszki z filcu ze środeczkami z perłowych ćwieków serduszek.

Wyzwanie #8 - Ania

 

ZR Monika

U Moniki możemy podejrzeć okazały kombinowany kwiat – z papieru, tasiemki vintage i z ćwiekową perłą na środku.

Wyzwanie #8 - Monika

 

 

POWODZENIA!

4 komentarze na “Wyzwanie #8”

 1. 1
  Kardamonowa says:

  Nie wierzę własnemu szczęściu 😉 Bardzo się cieszę. Próbowałam w każdym z dotychczasowych wyzwań, bo bardzo lubię robić u Was zakupy ;).

 2. 2
  Julka says:

  Ale śliczności!:) Ostatnio bardzo zainteresowałam się scrapbookami i zaczyna mnie to mocno wciągać:) Znaalzłam też darmowe narzędzie do robienia digital scrapbooków – na stronie klubu miłośników dobrej herbaty można sobie zrobić taki kolaż.

 3. 3
  joanna says:

  http://scrapjoanny.blogspot.com/2011/05/dlaczego-dla-taty.html kwiatek ręcznie kręcony – papier i wstążki i dziurkacz z Waszego sklepu ! pozdrawiam ciepło !

 4. 4
  BarbaraG says:

  http://barbara-scrapki.blogspot.com/2011/05/wiszacy-ingusiowy-parawanik.html nie wiem czy to tu powinnam podać link pracy na wyzwanie,mam nadzieję,że tak.Jeśli nie ,proszę o podpowiedź bo to moje pierwsze wyzwanie u Was.Parawanik zrobiony prawie cały z Waszych materiałów,kwiatuchy rozetkowe i z wstążek vintage.Pozdrawiam

Napisz odpowiedź