ZR Magda

… różni się tym od gotowej ze sklepu, że jest absolutnie wyjątkowa. Nasza Złota Rączka Magda podpowie Wam dzisiaj jak sprawić żeby samodzielnie zrobiona kartka z okazji I Komunii Świętej była także bardzo elegancka.

 

kartka na I Komunie Sw.

  

Przede wszystkim stawiamy na umiar kolorystyczny i eleganckie wzory papieru. Idealnie nadaje się do tego np. kolekcja Bo Bunny “Gabrielle”, z której pochodzi śliczny papier w turkusowe ornamenty. Magda ma świetny sposób na ciekawe cieniowanie wyciętych z papieru elementów – najpierw nakłada lekko kolor tuszem Distress na brzegi, a następnie na to jeszcze lekko nałożyła tusz pigmentowy Latarnia Morska w innym kolorze. Na pokazanej kartce ozdobiła tym sposobem kółko na środku i listki.

 

kartka komunijna det_2 kartka komunijna det_1

 

Ważne są detale -  nie zapominajmy o ozdobieniu także środka kartki, w miejscu gdzie wpisujemy życzenia. Elementy ozdobne na kartce są warstwowane, dzięki temu nabiera ona ciekawego trójwymiarowego charakteru. Motylek wycięty dziurkaczem Marthy Stewart składa się z dwóch wycinanek naklejonych jedna na drugą; także biały kwiat składa się z kilku warstw z papierowych hortensji Latarnia Morska.

 

kartka komunijna det_4 kartka komunijna det_3

 

 

Magda do wykonania kartki wykorzystała następujące produkty do scrapbookingu dostępne w naszym sklepie:

image image image image

image image image

 

oraz wykrojniki i dziurkacz Martha Stewart dostępne przez Listę Społeczną:

image image

2 komentarze na “ręcznie wykonana kartka komunijna”

  1. 1
    Monika says:

    Cudna !! Uwielbiam takie delikatne stonowane kolorki.Elegancka i idealna na komunie.

  2. 2
    Lea says:

    Elegancka i estetyczna. Chciałabym, żeby i moja tak mi się udała. Na pewno skorzystam z porad.

Napisz odpowiedź