ZR Monika

 

Monika, nasza Złota Rączka, jest ekspertem od dziewczęcych słodkości. Sama ma w domu dwie Małe Księżniczki, które są źródłem nieustającej inspiracji, i które możecie tu czasami oglądać na jej pracach. Tym razem Monika przygotowała śliczny komplet z księżniczkami, dla małej dziewczynki. Składają się na niego ręcznie robiona kartka oraz notesik do zapisywania pierwszych słów i powiedzonek małej dziewczynki.

 

komplet Moniki 1

 

Papiery do scrapbookingu w cukierkowych kolorach i obrazek malutkiej księżniczki to dobre zestawienie na kartkę dla dziecka. Monika umieściła na kartce kilka warstw papieru, w różnych kształtach, a pod obrazkiem księżniczki dokleiła wycięte z papieru motyle skrzydła – nadając całości wróżkowego klimatu.

 

komplet Moniki 4 komplet Moniki 5

 

Notesik na powiedzonka z pewnością stanie się cenną i wzruszającą pamiątką. Zbindowany sprytną bindownicą Bind-It-All wygląda naprawdę profesjonalnie. Nasza Złota Rączka powtórzyła na nim motywy użyte na kartce okolicznościowej.

 

komplet Moniki 3 komplet Moniki 2

 

Do wykonania kompletu upominkowego Monika wykorzystała następujące materiały:

image image image image
image image image image

 

 

Przypominamy, że do jutra włącznie zapraszamy do składania życzeń z okazji Dnia Scrapbookingu – czekają nagrody, w tym ta wspaniała książka o scrapbookingu! 🙂

image

 

Szczegóły znajdują się w tym poście. Zapraszamy i miłego wieczoru!

3 komentarze na “komplet dla księżniczki”

 1. 1
  Madzioza says:

  PIękny komplet Moniko!
  Stempelek kupiłam w Łodzi-sprawdza się a i moja starsza córka zadowolona z niego bardzo!

 2. 2
  Ecila says:

  Jaki przecudny komplet! Super! Sama bym chciała zostać “księżniczką” :))))

 3. 3
  BarbaraG says:

  ale fantastyczny komplecik,uroczy po prostu…a blogowego szpiega zapraszam częściej do mnie,bo coś mnie ostatnio zaniedbuje 😉

Napisz odpowiedź