ZR Agnieszka

Malutkie dzieci są przesłodkie – można wpatrywać się w nie godzinami 🙂 A już szczególnie słodkie jest Najnowsze Dzieło naszej Lewej Rączki – Janek. Obłędną minkę w wykonaniu Janka, w sposób dość przewrotny, utrwaliła na skrapie ciocia Złota Rączka Agnieszka.

Do wykonania tego skrapa nasza Złota Rączka wykorzystała tylko 2 papiery do scrapbookingu – dlatego, że obydwa są bardzo “bogate w treści”. Jako tło wystąpił fantastyczny karton Core’dinations (tu z zestawu Jenni Bowlin dostępnego na Liście Społecznej, pojedyncze kartony są dostępne w sklepie scrap.com.pl). Te kartony są dwukolorowe i mocno wytłoczone w niezwykłe wzory – przecierając je np. papierem ściernym, możemy uzyskać ciekawy efekt jak na pracy poniżej. W roli ozdób wystąpił papier Graphic45 z serii LeCirque – ponieważ jest na nim mnóstwo wzorów, Agnieszka powycinała z niego niektóre motywy i skomponowała na nowo.

 

skrap Agnieszki "Janek"

 

Moda na girlandy nie przemija! U Agnieszki tworzą ją tekturowe samoprzylepne litery My Little Shoebox “Grasshopper”, które zostały dodatkowo podziurkowane i zawieszone na sznureczku. W tym zestawie można wykorzystać zarówno same litery, jak i tła, z których są wycięte – świetna sprawa!

 

skrap Agnieszki "Janek" skrap Agnieszki "Janek"

 

Żeby lepiej wyodrębnić zdjęcie z tła, nasza Złota Rączka dodała wokół niego rameczkę wyciętą ozdobnymi nożyczkami i szlaczek zrobiony przy pomocy dziurkacza Martha Stewart “Ribbon Loop”.

 

skrap Agnieszki "Janek" skrap Agnieszki "Janek"

 

Do wykonania cyrkowego scrapa Agnieszka wykorzystała następujące materiały:

image image image image

 

image

 

Chcielibyśmy jeszcze przypomnieć, że do 20. kwietnia trwa nasze Blog Candy,

w którym można wygrać zestaw 18 kolorowych tuszów pigmentowych –

zapraszamy na zapisy, wystarczy kliknąć w obrazek 🙂

 

image

 

 

image

4 komentarze na “malutki cyrk–Janek!”

 1. 1
  Ecila says:

  Przecudne LO!!

 2. 2
 3. 3
  Beata says:

  ależ słodziak 😉

 4. 4
  zosia says:

  obłedny scrap..a maluszek słodziutki:)

Napisz odpowiedź