nowosci

 

Mamy ogromną przyjemność przedstawić nowe produkty w sklepie: gumowe stemple do kolorowania marki Latarnia Morska. Już teraz w sprzedaży są wesoły króliczek oraz śliczny kurczaczek, w przyszłym tygodniu dojdą do nich stempelki z dziewczynką oraz chłopczykiem.

 

stemple

 

szlaczek

 

Oprócz tego musimy się podzielić z wami superważną informacją – największy scrapbookingowy sklep internetowy Scrapbook.com wchodzi na polski rynek. Ponieważ w sprzedaży najważniejszy jest chwytliwy adres, za adres internetowy http://scrap.com.pl została nam zaproponowana bardzo poważna oferta, którą po długim namyśle zdecydowaliśmy się przyjąć. Nasz sklep będzie działał dalej, z nową nazwą Polskrapex oraz pod nowym adresem http://polskrapex.pl .

Aby rozpropagować nową nazwę sklepu, ogłaszamy

 

candy

Zasady są bardzo proste:

1. Umieść na swoim blogu nasz banerek*

POLSCRAPEX logo

kod bannerka:

2. Wymyśl krótkie hasło reklamowe dla naszej nowej nazwy sklepu

3. Umieść je w komentarzu do poniższego wpisu

4. Czas na wpisywanie się jest do końca 1.04.2011r.

Wsród wszystkich umieszczonych haseł wybierzemy dwa hasła, które otrzymają nagrodę: zestaw wszystkich 4 nowych stempli Latarnia Morska. Pierwsza nagroda zostanie przyznana w sposób losowy wśród osób, które umieściły banerek na swoich blogach, zaś druga zostanie przyznana dla najciekawszego hasła reklamującego nasz sklep.

*jeśli nie masz bloga – trudno. Tracisz szansę w losowaniu, ale Twoje hasło ciągle może zostać wybrane jako najciekawsze!

 

niespodzianka

 

Mamy dla was jeszcze jedną niespodziankę! Wszystkie osoby, które dzisiejszego dnia zrobią zakupy za 104,11zł (łączna kwota zamówienia razem z wysyłką musi wynosić dokładnie 104,11zł) otrzymają wybrany przez siebie stempel Latarnia Morska gratis! Wystarczy wpisać w komentarzu do zamówienia, jaki stempel ma zostać dołożony do paczki. Oferta ważna tylko dzisiaj! Można wpisywać również chłopczyka lub dziewczynkę.

56 komentarzy na “Dzień jak co dzień–nowości, blog candy, zmieniamy nazwę sklepu”

 1. 51
  starmachine says:

  Nieeeezły zart!

 2. 52
  Ania says:

  prima aprilis 🙂 ???

 3. 53
  Karola says:

  No no jak widzę większość żart poznała po paskudnym logo. A to całkiem niezły komplement dla sklepu 😉

 4. 54
  terceps says:

  hahahahaha 😉 doobre wkręcacze 😛 mimo żem nie z “tamtych” czasów mi się też bardzo “Misiowo” kojarzy baner 😉
  “Kupując w Polscrapexie przyczyniasz się do rozwoju Polskiej gospodarki” albo “klient Polscrapexu jest mniej awanturujący się”

  I może nazwy nie zmieniajcie, ale candy jak już się ogłosiło to tyyle kobyłek u płota stoi, ze nie można inaczej…;)

 5. 55
  Natka says:

  POLSKRAPEX LEPSZY JEST NIŻ SEKS!!!!???:)

 6. 56
  Monika says:

  Bardzo śmieszne 🙁 Ja tam się prawie dałam nabrać , na szczęście komentarze dziewczyn sprowadziły mnie na ziemię 🙂 Podrawiam.

  Aj , jeszcze zadanie:)

  Wszystko co najlepsze kupisz w polscrapexie:)

Napisz odpowiedź