Wszystkim Paniom

z okazji ich dzisiejszego Święta życzymy dużo uśmiechu na co dzień i nieustającej weny twórczej, która owocuje pięknymi pracami!

A z okazji ostatków życzymy wszystkim dobrej zabawy!

 

ZR Agnieszka

Ten “podwójnie okazyjny” dzień dobrze ilustruje skrap naszej Złotej Rączki Agnieszki. Jeśli lubi się piwo, a przez rok się go nie piło, to po pierwszych kilku łykach wygląda się właśnie tak, jak Agnieszka na tym skrapowym zdjęciu. Błogość i dużo radości z tej prostej przyjemności zostały oprawione w papiery do scrapbookingu marki Graphic 45 i okraszone kwiatkami Prima dla podkreślenia kobiecego charakteru pracy.

 

skrap0

 

Nasza Złota Rączka wykorzystała różne motywy powycinane z bogatych papierów z kolekcji “Steampunk Debutante”; kolorystyka w tej jednej kolekcji to gwarancja harmonii na skrapie. Pod zdjęciem Agnieszka umieściła ciemny karton z ozdobnie wyciętym brzegiem (przy pomocy dziurkacza Marthy Stewart “Deep Edge Garden Gate”),

 

skrap5 skrap4

 

Mocniejsze akcenty tworzą pomarańczowe kwiatki Prima z zestawu Athena Nuevo Ice. Kwiatki te są bardzo wydajne w użyciu, bo wystarczą 3 sztuki aby ukwiecić sporą pracę!

 

skrap2 skrap3

 

 

W swoim skrapie Agnieszka wykorzystała nastepujące produkty z naszego sklepu:

image MK35800_4668_4d04dc59a9dfa image image
image image image image

2 komentarze na “Dzień Kobiet i “śledź” w jednym”

  1. 1

    […] TUTAJ / HERE […]

  2. 2
    Ela says:

    Ta rozanielona mina wskazuje na więcej niż jedno:)
    Super scrap:)

Napisz odpowiedź