Z tygodniowym opóźnieniem spowodowanym problemami technicznymi (Linky Tools strajkował nam okresowo – przepraszamy!) ogłaszamy zwyciężczynię Wyzwania #4 na nietypową w kształcie kartkę walentynkową! Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone walentynki, wszystkie pomysłowe i bardzo miłosne! Można je podziwiać TUTAJ (klik)– zapraszamy do pooglądania.

                                  

A teraz do rzeczy…! W losowaniu nagrody – kuponu na 100 zł do wydania w sklepie scrap.com.pl pomógł nam portal Random.org:

 

wyzwanie #4

 

Kupon otrzymuje Karolina, za pomarańczową walentynkę:

GRATULUJEMY!

 

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz  udział w zabawie i zapraszamy na kolejne Wyzwanie, którego wytyczne znajdziecie TUTAJ –> klik.

 

 

 

nowosci w sklepie

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą – najnowsze propozycje firmy Graphic 45 – czyli kolekcje Curtain Call i Le Cirque, a także ich oryginalne albumy, koperty i ozdoby. Uzupełniliśmy również produkty z wcześniejszych kolekcji  tej firmy – zapraszamy!

 

Curtain Call Graphic 45

 

 

 

Graphic 45 albumy kopertowe

 

 

Le Cirque Graphic 45

 

 

ozdoby Graphic 45

3 komentarze na “wyniki Wyzwania #4 i nowości w sklepie”

 1. 1
  Domita says:

  :))) gratuluję!

 2. 2
  Karolina says:

  Jaka niespodzianka !!!! jak zobaczyłam wyniki to wielki banan pojawil sie na mojej twarzy i z niedowierzaniem patrzyłam kilka razy czy oby mi się coś nie przewidziało…. 😀
  Dziękuję 🙂

 3. 3
  milqin says:

  Piękna kartka wygrała, gratuluję!

Napisz odpowiedź