ZR Agnieszka

 

W życiu codziennie przytrafiają się nam chwile, które czasami chcielibyśmy zapisać i zapamiętać. Nie są to jakieś odświętne wydarzenia czy okazje do zrobienia wyjątkowych portretów, ale raczej drobiazgi składające się na każdy dzień. Na skrapie naszej Złotej Rączki Agnieszki, który pokazujemy Wam dzisiaj jest uchwycony właśnie taki swojski, codzienny obrazek. Jednym z ulubionych zimowych zajęć kociego domownika jest bowiem wygrzewanie się przy jakimkolwiek źródle ciepła w domu… 😉

 

skrap z Toffikiem 1 

 

Agnieszka zrezygnowała z  bardzo ozdobnych kwiatów i eleganckich dodatków na rzecz papierów do scrapbookingu w stonowanych kolorach i elementów wyciętych z papieru z kolekcji “Documentary” Studio Calico, która idealnie nadaje się na “codzienne okazje”.

 

skrap z Toffikiem 2 skrap z Toffikiem 3

 

Chlapnięcia farbą, szwy wykonane na maszynie do szycia i powycinane rysunki aparatów fotograficznych podkreślają roboczy i codzienny charakter opowiadanej na tym skrapie historii. W naszym sklepie znajdziecie sporo różnych notesów czy karteczek do journalingu i typu ephemera, którymi można łatwo stworzyć ciekawy nastrój na pracy.

 

skrap z Toffikiem 5 skrap z Toffikiem 4

 

A więc aparaty w dłoń i fotografujmy także naszą codzienność!

 

 

 

Agnieszka wykorzystała między innymi poniższe materiały do scrapbookingu z naszego sklepu:

image image image image

 

image image image image

Jedna odpowiedź na “kronika codzienności czyli zwykły scrap”

  1. 1
    Ela says:

    A to piecuch z tego Toffika 🙂
    Ładna kronika codzienności 🙂

Napisz odpowiedź