W tym tygodniu przedstawimy Wam bliżej inspiracje na ręcznie wykonane kartki walentynkowe. Samodzielne wykonanie walentynki sprawi Wam z pewnością dużo radości i będzie gwarancją jej niepowtarzalności – nasze Złote Rączki zaproponują Wam kartki walentynkowe w różnych stylach, na pewno znajdziecie inspirację na zrobienie własnej dla kogoś bliskiego sercu!

 

ZR Magda

 

Magda proponuje Wam pełną szyku i elegancji kartkę walentynkową w stylu glamour. Połączyła na niej ze sobą odważnie brąz z mocną czerwienią, a dodatek kryształków-świecidełek w postaci naklejek i ćwieków sprawia, że kartka jest prawdziwym cacuszkiem.

 

 

walentynka Magdy

 

Walentynka składa się z kilku okrągłych warstw – baza, z ozdobnym ażurowym brzegiem została wycięta na maszynce Wizard, podobnie jak mniejsze kółka na środku kartki.

 

walentynka2 walentynka5

 

 

Środek kartki ozdabia odpowiednie na okazję wyznanie o treści “LOVE”  wykonane przy pomocy gumowego stempla i czerwonego tuszu pigmentowego 😉 Zwróćcie też uwagę na różne szczegóły i szczególiki, jak duże ściegi wykonane brązową nitką czy kropeczki zrobione perłowym preparatem.

 

walentynka3 walentynka4

 

 

 

Magda użyła następujących produktów dostępnych w naszym sklepie z art. do scrapbookingu lub na zamówienie na Liście Społecznej:

image image image image

 

image image

 

kartka została wycięta przy pomocy maszynki do wycinania i embossingu Wizard (firma Spellbinders):

image

 

 

2 komentarze na “walentynkowe inspiracje cz. 1 – walentynka glamour”

 1. 1
  Agbar says:

  Jest fantastyczna! I w moich ulubionych kolorach!

 2. 2
  Ela says:

  Taką kartką dostać zaproszenie do Paryża.
  Jakie to romantyczne:)
  A kartka “miodzio”.

Napisz odpowiedź