ZR Monika

Złota Rączka Monika proponuje dzisiaj ręcznie wykonaną laurkę dla Babci i dla Dziadka. Obie kartki są do siebie podobne, bo wykonane przy użyciu tych samych materiałów do scrapbookingu – Dziadkom będzie przyjemnie dostać kartki, które dodatkowo podkreślają więź między nimi.

 

kartki dla Babci i Dziadka

 

 

Przyglądając się kartkom Moniki z bliska można dojrzeć ciekawe rozwiązania – jak na przykład to malutkie kółeczko wycięte z papieru i podłożone pod ćwiek-kryształek jako środek kwiatka. Ten mały zabieg powoduje, że kwiatki wyglądają naturalniej, a cała praca bardziej spójnie, bo kolor kółeczka pasuje do tła kartki.

 

kartki4 kartki 3

 

 

Na drugiej kartce uwagę zwraca papierowa falbanka – to pasek papieru przycięty brzegowym dziurkaczem ozdobnym i naklejony od spodniej strony koła z kwiatowym wzorem. Ten sposób pozwala na wykonanie ozdobnej papierowej “tasiemki” praktycznie z każdego papieru!  Spróbujcie 🙂

 

kartki dla Babci i Dziadka 2 kartki dla Babci i Dziadka 5

 

 

 

Nasza Złota Rączka wykorzystała następujące produkty ze sklepu scrap.com.pl:

 
RRSGG23937_1220_4af373bd3295e
 

 

oraz dostępne na Liście Społecznej:

   

4 komentarze na “w jednym stylu: kartka dla Babci i kartka dla Dziadka”

 1. 1
  Nimucha says:

  Karteczki są piękne, bardzo gustowne. Pomysł zrobienia obu w jednym stylu jest wyśmienity! Na półce u babci i dziadka zapanuje stylowa harmonia:)

 2. 2
  Ludkasz says:

  Piękne kartki:)

 3. 3
  Ela says:

  Śliczne!!!

 4. 4
  Asia says:

  Super pomysł, karteczki rewelacyjne 🙂

Napisz odpowiedź