ZR Ania Lewa Raczka

 

I w tym miesiącu nasza Lewa Rączka Ania podejmuje Wyzwanie, tak troszkę na ostatnią chwilę, jak to Lewa Rączka… Ania przygotowała bardzo przydatny w zimie upominek – termofor w kostiumie uroczego pingwinka. A do prezentu dołączyła oczywiście ręcznie wykonane pingwinkowe życzenia 🙂

 

pingwinek

 

Do termoforka załączona jest odpowiednia kartka wykonana zgodnie z wytycznymi Wyzwania #3 – Ania wykorzystała na niej produkty z naszego sklepu: papier z kolekcji “Zauroczenie”, stempel Penny Black, czarny tusz pigmentowy Latarnia Morska, naklejki literki, kwiatek papierowy i ćwiek ze sklepu scrap.com.pl. Pieczątkę z pingwinkami pokolorowała farbkami akwarelowymi.

    

pingwinek - kartka

 

 

Lewa Rączka przypomina, że zostały jeszcze 4 dni do terminu zakończenia Wyzwania, więc jeśli chcecie dołączyć, zapoznajcie się z poniższymi wytycznymi i zapraszamy do zabawy 🙂 Do wygrania jest kupon na zakupy o wartości 100 zł!

 

 

Wyzwanie #3

2 komentarze na “Lewa Rączka i Wyzwanie #3 – pingwinek :)”

  1. 1
    mamajudo says:

    no cudeńka, panie, cudeńka 🙂 Lewa Rączko, Ty naprawdę musisz być nadal Lewą? Nie czas przejść na prawicę? 😉

  2. 2
    Kardamonowa says:

    Uwielbiam Twoje prace Lewa Rączko są takie… świeże. Czekam tu stale, że coś nowego pokażesz – już się zastanawiałam, czemu tak długo Cię nie ma – a tu taka śliczna praca.

Napisz odpowiedź