nowosci w sklepie

 

 

Zaczynamy od… opadów śniegu! 🙂

Śnieg, jak prawdziwy, w słoiczkach, to świetna ozdoba do kartek i świątecznych dekoracji – ma fajne właściwości, o których możecie przeczytać w opisie produktu w sklepie.

 

Aleenes Snow

 

 

Od Webster’s Pages mamy dla Was śliczne zestawy małych papierów 15×15 cm, łączące w sobie najnowsze kolekcje świąteczne i zimowe tej firmy: “Waiting for Santa” i “Sweet Season”:

  

 

image  image

 

 

Przestawiamy Wam także nową firmę Jillibean Soup, która specjalizuje się w uroczych produktach do scrapbookingu, zawsze o Bardzo Apetycznych Nazwach. Na początek częstujemy Was ich świąteczną kolekcją na brązowym, grubym papierze “kraft” – bardzo eko, bardzo aromatycznie.

   

Jillbean Soup

 

 

Z K&Company proponujemy Wam szeroki wachlarz pięknych papierów i ozdób w typowych kolorach i wzorach na Boże Narodzenie. Będą jak znalazł do zrobienia kartek świątecznych dla najbliższych i “dalszych”, zawsze w klasycznym, eleganckim stylu.

 

K&Company Swiatecznie

 

  

 

Nie wszystko w świecie scrapbookingowym kręci się wokół Świąt (jeszcze ;)), więc tym, którzy w jesienne wieczory znajdują czas na tworzenie pamiątek z minionych wakacji, proponujemy nową kolekcję kultowego October Afternoon “Seaside”. Tylko oni potrafią zawrzeć tyle morskiej nostalgii w papierze do scrapbookingu…!

   

OA Seaside

 

 

 

Oczywiście to nie wszystko, co pojawiło się dzisiaj w nowościach – dlatego zapraszamy Was do sklepu, do zapoznania się z ofertą 🙂

Życzymy udanych zakupów!

              

 

5 komentarzy na “wysyp nowości w sklepie!”

 1. 1
  BarbaraG says:

  czułam,że będzie dostawa nowości bo wczoraj zrobiłam zamówienie:) a zawsze jest tak,że jak zrobię zakupy to nazajutrz jest dostawa…heheh…:D ale to nic,to motywacja do kolejnych zakupów.bardzo intrygujący ten śnieg w słoiczkach 🙂

 2. 2
  Monia says:

  Ale cuda!

 3. 3
  Monika says:

  Znowu jestem chora!!!

 4. 4
  Kardamonowa says:

  Gdy człowiek marząc o jesiennym weekendzie nad morzem, widzi wśród nowości “tyle morskiej nostalgii w papierze do scrapbookingu…” – to jest niczym głos przeznaczenia. 😉

 5. 5
  Lusilla says:

  Oh,miałoby się chrapkę na chipbordy i inne wspaniałości.Tym razem mogę tylko popatrzeć.

Napisz odpowiedź