ZR Monika

 

 

 

 

 

 

 

              

Nasza Złota Rączka Monika prezentuje nam dzisiaj uroczy sposób na opakowanie prezentu czyli flakonu perfum. Opakowanie wraz z kartką na życzenia tworzy idealnie zgrany komplet.

 

komplet Moniki 1 

 

Złota Rączka wykorzystała na opakowaniu stempel gumowy “Dla Ciebie w dniu urodzin”, pomijając jednak “urodzinową” część. Jeśli zastanawiacie się jak to wykonać, Monika radzi:

Przed potuszowaniem stempla kładę na część napisu, tę, której nie chcę odbić, celofanową folię, a następnie tuszuję stempel, odrywam folię i odbijam stempel na papierze.

 

 

komplet Moniki 2

 

 

Kartka na życzenia zawiera schowek zamykany sznureczkiem okręconym wokół ćwieka – można w nim ukryć banknot, kupon na loterię, a może nawet jakieś sekretne wyznanie…?

 

 

komplet Moniki 3

 

 

Monika wykorzystała do wykonania kartki i opakowania prezentu papiery z kolekcji Idylla i Zauroczenie (Latarnia Morska), a także ćwieki-perły w kolorze ecru i kwiatki z zestawu Rozważnego:

 

image image image image

 

 

 

 

nowosci w sklepie

Dziś trafiły do sprzedaży 3 wzory stempli gumowych z polskimi napisami świątecznymi – niezbędne do tworzenia kartek z okazji Bożego Narodzenia 🙂

Do stempli polecamy nowe świąteczne kolory tuszów Latarnia Morska – czerwony i zielony.

image image image

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepowego działu nowości 🙂

3 komentarze na “jak zapakować efektownie prezent?”

 1. 1
  mamajudo says:

  jak zapakować efektownie prezenty? wiadomo :0 tak , jak Monika, czyli: zawsze ślicznie 🙂

 2. 2

  Piękny komplet 🙂 Schowek w kartce jest świetnym pomysłem!

 3. 3
  Dunia says:

  Piękny komplecik!

Napisz odpowiedź