nowosci w sklepie

 

Dzisiaj zagościły w naszym sklepie nowe ćwieki z kryształkami i perłami Latarnia Morska – te, które widzicie poniżej, to znane już wcześniej wzory, ale w nowych kolorach i czasem rozmiarach. Dla każdego znajdzie się coś miłego 🙂 Zapraszamy więc do zapoznania się z ćwiekową ofertą TUTAJ.

 

mozaika cwieki 1

 

Oczywiście z okazji premiery ćwieków będziemy świętować i … rozdawać prezenty (czyli tzw. Blog Candy) 🙂 Zabawa rozpocznie się w tym tygodniu (więc pilnie zaglądajcie :D), bo będziemy świętować coś jeszcze!

 

Tak więc majówka w scrap.com.pl zapowiada się ekscytująco. Mamy nadzieję, że w dłuższy niż zazwyczaj weekend znajdziecie okazję do wypoczynku w pięknych miejscach i na łonie przyrody – nie zapomnijcie zrobić choć paru zdjęć na pamiątkę! Poniżej mamy łyk inspiracji od naszej Złotej Rączki Karoli, która na swoim skrapie przedstawiła pewne magiczne miejsce. Jak znalazł pasują tu materiały z firmy Webster’s Pages, szczególnie kolekcja “Seaside Retreat” z papierami i karteczkami na zapiski w nadmorskich i podróżniczych klimatach.

 

skrap W Raju

 

 

(kliknij aby powiększyć)

skrap W Raju - detale

 

 

Karola wykorzystała następujące produkty z naszego sklepu:

image image image image

 

image image image image

5 komentarzy na “nowe ćwieki Latarnia Morska i rajski skrap”

 1. 1
  terceps says:

  jakieś żarty? muszę sobie zrobic kontrole rodzicielską na stronę scrapcomu bo ostatnie siano tu wydam znowu 😉 cuda przyszły! 😉

 2. 2
  milqin says:

  Chryste… Tylko nic nowego… Już kupiłam ćwieki 😀

 3. 3
  milqin says:

  Przez to, nie zauważyłam nawet scrapa Karoli. Coraz piękniejsze wydają mi się te papiery!

 4. 4
  Sija says:

  No i dałam się w koncu skusić na Websters Pages 🙂 Ciekawe jak mi się będzie robiło album z tych papierów, pierwszy raz zdecydowałam się na taki wintydż 😉 Z ćwieków najbardziej podobaja mi sie małe okrągłe, niebieskie i czerwone.

 5. 5
  doris says:

  Cudny skrap Karoli! Ona to umie zawsze coś fajnego wymyślić:)

  A ćwieki przyznaję, przecudnej urody:)

Napisz odpowiedź