na placu zabaw

Trzyletnia córeczka Agnieszki “Mirabeel” ze swoim tatą na placu zabaw – taka seria zdjęć zdecydowanie zasługuje na całą paletę radosnych kolorów na skrapie 🙂 Dlatego mamy tu i niebieski, i czerwony i żółte akcenty – a całość jest po prostu żywiołowa, jak maluchy na huśtawkach! Neutralne tło z papieru “Jane” z kolekcji Victoriana nie gasi kolorów, ale pięknie je eksponuje.

 

alicja-z-tata1a

 

alicja-z-tata2a

 

alicja-z-tata3a

 

Skrap Agnieszki został skomponowany z wykorzystaniem produktów do scrapbookingu z naszego sklepu:

image  image image

 image  image  image 

 

Ponieważ nasza współpraca z Agnieszką Mirabeel się kończy, chcemy jej ogromnie podziękować za wspieranie naszego sklepu, poprzez udział w Złotych Rączkach, swoim talentem i znakomitymi pracami. Serdecznie zapraszamy Was na blog Agnieszki, gdzie można podziwiać o wiele więcej jej wspaniałych i pięknych prac.
Jeszcze raz ogromne dziękujemy, Agnieszko!

 

 

Przypominamy jeszcze o naszym

blog candy

w którym można wygrać nagrzewnicę do embossingu i duży zestaw nowych kółek do albumów, a które trwa do najbliższego piątku – zapraszamy do wpisywania się w poście poniżej 🙂

 

3 komentarze na “na placu zabaw”

 1. 1
  rudlis says:

  Cudny scrap Agnieszki 🙂
  W pięknych barwach i pełen radości.
  Miło było podziwiać tutaj Twoje prace Agnieszko:*
  Dziękuje 🙂

 2. 2
  milqin says:

  Ojej, szkoda ze Agnieszki juz tu nie bedzie. Scrapbooking poznalam dzieki Jej blogowi i czerpie z Jej pomyslow wiele inspiracji.
  Milo bylo widzieć Cię tutaj Agnieszko! Rowniez dziekuje 🙂

 3. 3
  J. says:

  I ja dziękuję Agnieszce za obecność tutaj. Dla mnie blog Mirabeel był pierwszym, od którego zaczęła się moja papierowa fascynacja 😉

Napisz odpowiedź