Często w zachwycie nad pięknymi motywami na papierze – kwiatami i pnączami, motylami i ptaszkami, scenkami rodzajowymi … zapominamy o drugiej stronie :)  I tak na papierze ze ślicznymi motywami przyrodniczymi nasza Złota Rączka Ania wypatrzyła prosty i zdecydowany kolorystycznie wzór w groszki – idealny na komplet dla mężczyzny.

 

komplet dla mezczyzny

  

W skład kompletu wchodzą notes zamykany na gumkę i kartka z życzeniami, a całość zapakowana jest w prezentową torebkę, również ozdobioną papierem do scrapbookingu.

 

komplet dla mezczyzny

 

“Męskie kwiaty” to u Ani kwiatki papierowe Latarnia Morska – pogniecione i lekko potuszowane, z dodatkiem ćwieka w kolorze postarzonego srebra wyglądają naprawdę interesująco i nie są kobieco “słodkie”. 

 

komplet dla mezczyzny

 

Ćwiek vintage (Latarnia Morska) pięknie prezentuje się jako zapięcie notesu.

 

komplet dla mezczyzny 4-5

 

Uszyta z brązowego papieru torebka jest idealnym opakowaniem dla takiego prezentu. Dodatkowo zdobią je te same motywy, które występują na upominku i kartce.

   

komplet dla mezczyzny 6-7

 

 

Dobra rada: zwracajcie uwagę także na drugie strony papierów! Być może tam właśnie schował się wzór, który bardziej Wam odpowiada 🙂

  

Ania tworząc prezentowy komplet dla mężczyzny wykorzystała następujące produkty z naszego sklepu z artykułami do scrapbookingu:

image  image image  image

 

image  image

2 komentarze na “druga strona… papieru – elegancki komplet dla mężczyzny”

  1. 1
    aventia says:

    Elegancki komplet. Bardzo podoba mi się pomysł zamknięcia notesu na gumkę i ćwiek!

  2. 2
    mamajudo says:

    Ania robi same śliczności 🙂

Napisz odpowiedź