…jakby były nie z tej epoki. Mamy dla Was kolejne inspiracje na kartki walentynkowe – tym razem od naszej Złotej Rączki Karoli. Jej kartki są tak piękne, że z powodzeniem mogą być wręczone jako kartki z okazji ślubu lub innej eleganckiej uroczystości.

 

W1

 

W postarzonych romantycznościach świetnie sprawdza się nasza kolekcja papierów “Victoriana” – z motywami wiktoriańskich wzorów i wyblakłej koronki. Wycięte przy pomocy wykrojników kształty tworzą ładne tło dla kształtów wyciętych z tektury i pomalowanych w pastelowe kolory.

W3

 

W2

 

Zwróćcie uwagę na te herbaciane papierowe róże – Karola wyczarowała je z kremowych papierowych kwiatków “Latarnia morska”  – odpowiednio formując płatki i spryskując delikatnie kwiaty tuszami przy pomocy pojemniczka z atomizerem. Efekt jest naprawdę piękny 🙂

 

W4

 

Jeśli masz ochotę stworzyć kartki w takim stylu, z pewnością przydadzą Ci się nastepujące produkty z naszego sklepu z artykułami do scrapbookingu:

image image  image  image

image  image 

 

 

Nasz Blogowy Szpieg chciałby jeszcze przypomnieć, że przyjmuje styczniowe donosy TUTAJ 🙂 Sprawdź czy jesteś na liście żeby nie ominęła Cię szansa na szpiegowską nagrodę!

Jedna odpowiedź na “kartki walentynkowe – romantyczne, podniszczone…”

  1. 1
    doris says:

    prześliczne te karteczki! takie romantyczno-nostalgiczne:)

Napisz odpowiedź