Dzisiaj chcemy Was zainspirować pełnym przestrzeni podniebnym skrapem naszej Złotej Rączki Agnieszki – Latarni morskiej. Ten skrap opowiada, oczywiście, o jej pasji czyli latarniach morskich; jego kompozycja i kolory nasuwają atmosferę przestrzeni i spokoju. Choć może sprawiać wrażenie pustego, to znajdziecie na nim wiele interesujących szczegółów.

skrap Agnieszki

 

Główną ozdobą tego skrapa jest bardzo strojna kalkomania (rub-ons) z kryształkami od firmy Basic Grey. Te rub-onsy można kupić już w naszym sklepie – są naprawdę piękne!

skrap Agnieszki

 

Agnieszka radzi:

Choć na pierwszy rzut oka jest to niezauważalne, każdy element na moim marzycielskim skrapie wytuszowałam na brzegach białym tuszem pigmentowym Latarnia Morska. Ten prosty zabieg pozwala uzyskać “rozmarzony” efekt całości i łagodzi kontrasty.

skrap Agnieszki

 

 

Na skrapie Agnieszki harmonijnie łączy się papier Collage Press “Summer’s Day” (z kolekcji Knave of Hearts) i elementy powycinane z papieru Victoriana “Lizzy” – te papiery oraz inne dodatki znajdziecie na półkach naszego sklepu z artykułami do scrapbookingu:

 

image   image  image image

 

 

image

 

nowosci w sklepie

 

Wczoraj w naszym sklepie pojawiło się całe mnóstwo nowości!

Szczególnie chcemy Wam polecić Thickers – czyli ulubione literki Ameryki 🙂

Te efektowne tekturowe samoprzylepne literki i ozdobne elementy w pełni zasłużyły sobie na nadane im w USA miano – są grube, samoprzylepne i z niezwykłymi wykończeniami:

THICKERS

A dla tych, którym znudziły się już monotonne kolory zimy, mamy prawdziwy kolorowy zawrót głowy! Zatrzęsienie pięknych papierów do scrapbookingu i wszelkiego rodzaju dodatków w bajecznych barwach:

papiery do scrapbookingu

 

Serdecznie zapraszamy Was na zakupy 🙂

2 komentarze na “Domy podniebne i… nowości w sklepie”

  1. 1
    milqin says:

    taaak i zrobilam zakupy… Super papierki 🙂

  2. 2
    terceps says:

    ehh…świetne alfabety i pozytywne papierki 😉

Napisz odpowiedź