Zimę mamy w pełni, ferie zimowe trwają, a jeszcze ruszył konkurs na zimowy album, w którym nagrodą główną jest 200 zł do wydania na dowolne produkty w sklepie scrap.com.pl 🙂

(o konkursie pisaliśmy tutaj –> KLIK)

Mamy zatem sporo powodów aby podrzucić Wam barrrrrrdzo zimową inspirację – a na tym skrapie 30×30 cm, wykonanym przez Złotą Rączkę – Agnieszkę “Mirabeel”, aż się od nich roi. Zobaczcie jak można wyczarować prawdziwą zimę na papierze:

 

skrap zimowy Mirabeel 1zw

 

 

Kwiaty zimą? Tak! szczególnie pięknie wyglądają białe, papierowe kwiaty, oszronione brokatami w kleju i ze srebrnymi śnieżynkami-ćwiekami zamiast środków:

skrap zimowy Mirabeel 3

 

 

Do postarzenia zdjęć świetnie nadaje się jasnobrązowy tusz Latarnia Morska – dzięki niemu brzegi zdjęć zyskują szykowną “patynę”. Tusz do embossingu jest z kolei niezastąpiony przy wykonywaniu pięknych wypukłych stemplowanych motywów- ja te śnieżynki poniżej. Zimowych pudrów do embossingu mamy sporo w ofercie 🙂 Naklejki-literki, pociągnięte brokatem w kleju – wyglądają jak oszronione:

skrap zimowy Mirabeel 4

 

 

Piękny “lodowy” akcent – to owalny ćwiek z kryształem Latarnia Morska:

skrap zimowy Mirabeel 2

 

 

 

Do zimowych prac scrapbookingowych polecamy szczególnie wszelkie produkty błyszczące, skrzące, białe, śniegowe i lodowe:

  image   image  image  image   image

  image imageimage  image

image  image  imageimage  image

 

 

Lepiąc bałwanki i zjeżdżając na sankach pamiętajcie koniecznie o ciepłych rękawiczkach, czapkach i opatuleniu się szalikiem! 🙂

Napisz odpowiedź