pomyśl o sobie…

 

Taką refleksyjną myśl podsuwa nam nasza Złota Rączka Ania w tym refleksyjnym skrapie w wymiarze 30×30 cm. Za trzy dni skończy się 2009 rok – podsumowanie w formie skrapa lub albumu może być interesującym pomysłem i niezwykłą pamiątką.

Spokojne kolory, delikatne kwiaty i mnóstwo drobnych, pięknych szczegółów podkreślają zamyślony styl tej pracy.

skrap Ani 1

 

 

Ania umieściła na skrapie wiele drobnych ozdób, które tworzą piękną całość – ułożyła warstwami kwiaty z organzy na kwiatach odbitych stemplami, a ich środki ozdobiła mikro-ozdóbkami Beadazzles(maleńkimi kuleczkami typu “bulion”). Brzegi zdjęcia i kawałka papieru z sentencją pociągnęła brokatami w kleju w różnych kolorach i dodała jeszcze odrobinę mikro-ozdóbek.

skrap Ani 3

 

  Wycięte ozdobnym dziurkaczem listki pomalowała farbą pękającą Distress – świetny efekt!

skrap Ani 2

 

Ania wykorzystała w swoim skrapie piękny papier Webster’s Pages z motywem roślin i ptaków (jako tło), farbę pękającą do pomalowania tekturowych elementów i brokaty w kleju, które nałożyła razem z mikro-ozdóbkami Beadazzles :

 

   image   image   image   image  image

  

 

prezenciki

 

Wszystkie te produkty znajdziecie w naszym sklepie z artykułami do scrapbookingu. Do końca grudnia szczególnie warto tam zaglądnąć, ponieważ trwa…

 

 

Artykuły świąteczno-zimowe są tańsze o 10%, a kolejne 10% rabatu można uzyskać używając kodu rabatowego “Gwiazdka” 🙂

To jeszcze nie koniec, bo za każde zamówienie powyżej 60 zł (bez kosztów przesyłki), opłacone do 31. grudnia, do przesyłki zostanie dołożona niespodzianka o wartości 12,90 zł!

Serdecznie zapraszamy 🙂

prezenciki

Napisz odpowiedź