prezenciki

Uwaga! wszystkie Mikołaje i Aniołki – pełna mobilizacja! Od dzisiaj w sklepie wiele nowości z mnóstwem inspiracji na prezenty gwiazdkowe – dla osób scrapujących i kartkujących, dla krewnych i przyjaciół, których warto zarazić tym wspaniałym hobby, dla dzieci, które uwielbiają wszelkie pieczątki i wycinanie w kolorowych papierach!

Dla zaawansowanych polecamy ciekawe preparaty i niezbędne urządzenia/akcesoria, dla początkujących zestawy pięknych papierów z dodatkami – idealnie nadają się na prezent pod choinkę dla twórczej osoby i pozwolą jej rozpocząć przygodę ze scrapbookingiem 🙂

prezenciki

Żeby wprowadzić Was w kolorowy nastrój przed ogłoszeniem losowania w zabawie szpiegowskiej, pokazujemy ten skrap 30×30 cm wykonany przez naszą Złotą Rączkę Agnieszkę – Latarnię morską, w którym możecie zobaczyć kilka produktów do scrapbookingu, które pojawiły się dzisiaj w sklepie. Agnieszce bardzo przypadł do gustu pojemniczek z atomizerem Mini-Mister, dzięki któremu mogła zrobić kolorowy spray do popsikania papieru – kolorowe psiknięcia dodają ciekawego efektu i pozwalają na tworzenie “własnych” papierów. A jeśli jeszcze doda się do nich cudnych pigmentów Perfect Pearls, można otrzymać pięknie mieniący się i opalizujący efekt.

wdzianko widoczne z kosmosu copy

wdzianko widoczne z kosmosu detal gora

W swoim skrapie Agnieszka wykorzystała następujące sklepowe produkty:

MC_FIF_1122 MC_SPACESHIP_1110

prezenciki

A teraz przechodzimy do szpiegowania!

szpieg blogowy listopad

W tym miesiącu pracował już nie tylko szpieg, ale cała siatka szpiegowska. Efektem ich ciężkiej pracy jest ten obszerny raport, który posłużył do wyłonienia zwycięzcy!

Nagroda pozytywna jak tęcza już czeka:

nagroda szpiegowska listopad 2009

.

I… szczęśliwą wyszpiegowaną w tej edycji została….

UHK

serdecznie gratulujemy

i do niej nagrodę niezwłocznie wyślemy!

(prosimy o podanie adresu wysyłki na e-mail szpieg@scrap.com.pl )

prezenciki

5 komentarzy na “Mikołajkowe nowości i Mikołaj Szpiegowski – edycja listopad 2009”

 1. 1
  Zielonooka says:

  Ula, gratuluję Ci 😀

 2. 2
  milqin says:

  UHK sedeczne gratulacje 🙂

 3. 3
  UHK says:

  O jeżu, jeżu!!!! Strasznie się cieszę, a juz mialam smętka, ze Mikołaj o mnie zapomniał :):):) Dziękuję szpiegulcom, że mnie tak skutecznie wyszpiegowały :*

 4. 4
  asica.p says:

  Uhk gratulacje

  ja tylko chcialam zauwazyc,ze nie zostalam zauwazona:((

 5. 5

Napisz odpowiedź