Tak można by opisać akrylowy album ozdobiony przez naszą Gościnną Złotą Rączkę – Agnieszkę Mirabeel. Przezroczyste albumy to wciąż najmodniejszy trend w scrapbookingu!

Agnieszka przełożyła akrylowe karty tekturowymi, pochodzącymi ze starej dziecięcej książeczki. Na stronach tego niezwykłego albumu zagościły pełne energii zdjęcia jej córeczki, do których wdzięcznym dodatkiem są niesamowicie urocze papiery i naklejki Webster’s Pages w formacie 30×30 cm oraz kwiatki papierowe z zestawu Rozważnego “Latarnia morska”.

Świetnym pomysłem, wykorzystanym przez Agnieszkę w tym albumie, są odręcznie namalowane ramki przy pomocy białego, niezmywalnego pisaka. Podkreślaj przezroczystości albumu i dodają my rękodzielniczego klimatu.

Album będzie prezentem dla córeczki z okazji urodzin – jeśli nie macie pomysłów na prezent dla najbliższych, przyjrzyjcie się mu uważnie i skorzystajcie z inspiracji! Taki album to bezcenna pamiątka na lata, taka do której zawsze wraca się z radością i wzruszeniem.

 

 

 

po kliknięciu na zdjęcia otworzą się większe wersje

album akrylowy od Mirabeel okładka 

 

 

album akrylowy od Mirabeel 5

 

 

album akrylowy od Mirabeel 1

 

 

 album akrylowy od Mirabeel 2

 

 

 album akrylowy od Mirabeel 3

 

 

 album akrylowy od Mirabeel 4

 

 

album akrylowy od Mirabeel detale

 

 

Produkty użyte w tym albumie znajdziecie w naszym sklepie z artykułami do scrapbookingu:

 

     

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

3 komentarze na “eksplozja koloru i radości”

 1. 1
  Karola says:

  Aga – to po prostu cacko! Ten radosny projekt bardzo mnie zmobilizował do oklejenia pewnego akrylu 😀

 2. 2

  Pisak na akrylu chodził mi już po głowie, ale dopiero jak zobaczyłam jaki to świetny daje efekt, to już koniecznie muszę wypróbować! Cudowny albumik, Mirabelko 🙂

 3. 3
  MIrabeel says:

  Dziękuję Wam! :*

Napisz odpowiedź