Papier i dodatki do scrapbookingu firmy Cosmo Criket ujmują nas swoim klimatem retro i specyficznie ciepłym i urwisowatym poczuciem humoru. Prawdopodobnie dlatego nie potrafimy się im oprzeć, a skraperki i osoby wykonujące ręcznie robione kartki, tak chętnie po nie sięgają – bo już sam papier niesie ze sobą pozytywne przesłanie :)  I nie inaczej jest z urodzinową kartką od Anny-Marii, którą pokazujemy poniżej:

 

kartka Anny-Marii

 

 

kartka Anny-Marii

 

 

SONY DSC SONY DSC

 

 

W kartce Anna-Maria wykorzystała urocze papiery Cosmo-Cricket z podwójnej kolekcji “Lil’Man/Snorkel”, malowane ćwieki kwiatuszki oraz ćwieki okrągłe:

 

    

 

 

Ponieważ nasza współpraca z Anną-Marią się kończy, chcemy jej ogromnie podziękować za wspieranie naszego sklepu, poprzez udział w Złotych Rączkach, swoim talentem i znakomitymi pracami. Serdecznie zapraszamy Was na blog Anny-Marii gdzie można podziwiać o wiele więcej jej znakomitych prac.

Jeszcze raz ogromne dzięki, Aniu! 🙂

  

  

Czy zauważyliście w naszym sklepie ten podpis, przy otwieraniu zdjęć na liście produktów?

 

 

Jeśli nie, to koniecznie zwróćcie na niego uwagę – informuje on o tym, że do danego produktu jest dostępnych więcej zdjęć, w tym zdjęć z przykładowymi pracami wykonanymi przez nasze Złote Rączki. Macie więc szansę zobaczyć jak wygląda dany produkt w użyciu 🙂

 

 

Psssst….!

… i jeszcze Szpieg nam donosi, że na półeczkach sklepowych znowu goszczą zawijaskowe alfabety Doodlebug!

 

Doodlebug

 

 

Zatem zapraszamy na zakupy! 🙂

Jedna odpowiedź na “ręcznie wykonana kartka urodzinowa i garść sklepowych informacji”

  1. 1
    pejtoon says:

    Przepiękna jest ta kartka!! – jak dla mnie idealna 🙂
    Pozdrawiam cały zespół 🙂

Napisz odpowiedź