Z przyjemnością ogłaszam że od dzisiaj działa nowy kanał informacyjny RSS zawierający wszystkie nowe produkty do scrapbookingu pojawiające się w sklepie. Jest to trzecie źródło RSS dostępne na naszych stronach (poprzednie to wpisy na blogu z inspiracjami oraz komentarze do wpisów).

Zapisanie się do nowego kanału pozwoli być na bieżąco poinformowanym o każdej świeżej ofercie w naszym scrapowym sklepiku – bez konieczności wchodzenia na stronę sklepu czy czytania newslettera.

Newspaper_Feed_256x256 http://sklep.scrap.com.pl/rss.php

 

Co to jest kanał RSS? W dużym skrócie to strona internetowa, która zawiera samą treść, bez żadnych ozdobników a do tego jest automatycznie ściągana przez przeglądarkę internetową (Internet Explorer 8, Firefox, Google Chrome) lub czytnik (specjalna przeglądarka do RSS, np. “Czytnik Google”). Znaczkiem który pozwala na stronie internetowej odnaleźć źródło RSS jest taki oto pomarańczowy nadajniczek:rss-icon

(można je zobaczyć m.in. na naszym blogu, na pasku po prawej stronie)

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kanałach informacyjnych, to na stronach wydawnictwa Helion znajduje się przystępny artykuł na temat RSS.

4 komentarze na “Nowości w sklepie scrap.com.pl – najnowszy kanał RSS”

 1. 1
  ami says:

  świetny pomysł u mnie na blogu już działa:)

 2. 2
  A says:

  gratuluję, świetny pomysł!

 3. 3
  milqin says:

  Ooo, mam w zakladkach blogowy rrs, dodam i sklepowy.
  Super 🙂

 4. 4
  noalia says:

  Wooow suuper sprawa – zaraz sobie zainstaluję.. dobrze być na bieżąco z nowościami 🙂

Napisz odpowiedź