Witamy serdecznie!

Oto otwieramy podwoje naszego bloga – miejsca w którym będziemy dzielić się pomysłami i pokazywać prace stworzone przy pomocy produktów dostępnych w naszym sklepiku. Znajdziecie tu też informacje i zapowiedzi dotyczące nowości a także różne niespodzianki, które będziemy przygotowywać dla naszych czytelników i klientów.

Po prawej stronie bloga możecie zobaczyć nasze urocze projektantki zwane Złotymi Rączkami, które będą wyczarowywać dla Was piękne prace. Jeśli macie ochotę poznać je bliżej, zajrzyjcie na stronę Złotych Rączek.

Na chwilę obecną sprzedaż prowadzimy za pośrednictwem serwisu Allegro i przygotowujemy się do otwarcia sklepu internetowego.

Serdecznie zapraszamy!

5 komentarzy na “Witamy serdecznie!”

 1. 1
  Gosia says:

  Świetnie że powstaje nowe scrapowe miejsce.Mam nadzieję że sklepik też niedługo będzie otwarty.Pozdrawiam życząc powodzenia i wielu klientek!

 2. 2
  ibisek1 says:

  gratulejszyn 🙂

 3. 3

  Ja widzę, że jestem Waszą pierwszą klientką. I bardzo się cieszę, że powstaje nowy blog i sklep. Będę na pewno do Was zaglądać. Trzymam kciuki.

 4. 4
  elfik says:

  Ciesze sie ze ruszylo i zycze powodzenia. Trzymam kciuki mocno mocno mocno. Nozki tez mi sie zaciskaja.

 5. 5
  Paperina says:

  Mam bardzo pozytywne przeczucia związane z Waszym nowym sklepem .Czy to sama kolorystyka strony tak działa ?

  Dokładne namiary na firmę, z telefonem, nazwiskiem szefa( ba, szefowi nawet pozytywnie z oczu patrzy), ciekawie zapowiadający się asortyment, a “złote rączki”jak miód!!!
  Życzę Wam powodzenia, sukcesów we wzbogacaniu naszego papierowo-artystycznego rynku i oby Wam również przyniosło to dużo radości.

  Na Twórczą przygodę z Wami mam wielką ochotę. Będę podglądać stronę, czasem czerpać inspiracje i…….. kibicowć ( mam nadzieję,że zawsze), bo zaufanie to ważna rzecz. Pozdrawiam.

Napisz odpowiedź